Bosch modré nářadí, od profesionálů pro profesionály


 Od vás coby řemeslníků se očekává mnoho. Není pak samozřejmé, že i vy od svého elektrického nářadí požadujete totéž?

Profesionální modré elektrické nářadí Bosch splňuje nejvyšší požadavky na výkon, přesnost a robustnost pro vynikající profesionální pracovní výsledky.

Při vývoji výrobků ve firmě Bosch velmi úzce spolupracujeme s profesionály z praxe. Naše nářadí je testováno i v extrémních pracovních situacích, jako např. na vrtných plošinách, při stavbě tunelů nebo na obrovské dřevěné konstrukci pro horskou dráhu. Proto vám profesionální modré elektrické nářadí od firmy Bosch nabízí spolehlivost, kterou jako profesionálové potřebujete.

Pro profesionály od profesionálů.

BOSCH HOBBY elektrické nářadí pro kutily

O elektrickém nářadí Bosch pro kutily

Inspirace pro osvěžující nový vzhled s nástroji Bosch pro kutily. Akumulátorový šroubovák, příklepová vrtačka, úhlová bruska nebo kmitací pila – produkty pro kutily z nabídky elektrického nářadí Bosch stimulují představivost a potěšení z práce na vylepšování domova. Produkty Bosch ulehčují vylepšování vašeho domova s kreativními nápady, stejně jako opravy a údržbu. A společnost Bosch rozumí tomu, jak kombinovat inovativní technická řešení s výjimečným přínosem pro uživatele. Budete ohromeni nejen vysokou kvalitou a spolehlivostí těchto nástrojů, ale také snadností jejich použití.

Skil Masters: profesionální nástroje pro profesionální uživatele!

Skil Masters jsou profesionální nástroje pro profesionální uživatele! Jsou vyrobeny na základě osmdesátiletých zkušeností s vývojem a konstrukcí vhodných nástrojů pro různé práce. Zkušeností, které sahají až k legendární Skilsaw, okružní pile, kterou společnost Skil vynalezla v roce 1924.

Během tohoto období jsme zjistili, co funguje a co ne. To dokazuje řada nezávislých testů a recenzí, v nichž Skil často získává nejvyšší ocenění, jako například ‘Nejdostupnější volba’, ‘Nejlepší koupě’ či ‘Velmi doporučujeme’. Tato ocenění potvrzují, na co se společnost Skil ve svém vývoji a výrobě vždy soustředila: na důslednou a vysokou kvalitu výrobků.

Více než osmdesátiletý odkaz

Ve společnosti Skil do našich nástrojů již více než 90 let integrujeme nejnovější technologii. To znamená, že víme, co profesionální uživatelé elektrických nástrojů skutečně chtějí. Jednoduše navržené funkční nástroje, které v sobě spojují robustnost, snadné a účinné ovládání a nepřekonatelný poměr hodnoty a ceny. Takže se můžete soustředit na to, abyste co nejrychleji dokončili svou práci!

Osvědčená odolnost

Víme, že vaše práce závisí na vašich nástrojích, které musí fungovat za každých okolností, neustále. Proto vyrábíme odolné a robustní nástroje. Jedním příkladem za všechny je použití kovu u mnoha důležitých součástí, jako je například skříň převodovky. A nejlepší na tom je, že profesionální kvalitu nabízíme stále za velmi dostupnou cenu.

SKIL to je hobby nářadí do každé domácí dílny

Společnost Skil si během 90 let vybudovala vynikající pověst. Pověst je založena na více než 130 milionech prodaných výrobcích, mnoha oceněních v nezávislých (spotřebitelských testech) a na mnoha vynálezech a patentech.

V roce 1923 Edmond Michel vynalezl první elektrickou pilu na světě. Společně se svým obchodním partnerem Josephem Sullivanem založil společnost Skilsaw Incorporate. To znamenalo počátek vývoje téměř neomezených sérií úspěšného elektrického ručního nářadí.

Společnost Skil lépe než kdokoli jiný ví, že nejdůležitější věcí při domácích kutilských pracích je dokončit je snadno a rychle. A úkolem elektrického nářadí je usnadnit práci – ne ji udělat obtížnější nebo komplikovanější. Stejně tak se společnost Skil vždy zaměřovala na vývoj chytrých výrobků, které jsou cenově dostupné a snadno se používají. Filozofie, která ze společnosti Skil udělala jednu z vedoucích značek v oblasti elektrického nářadí na světě.

Skil – Všechno, co potřebujete.Mikronářadí DREMEL


Dremel je a vždy bude věnován tvorbě a výrobě vysokorychlostních rotačních nástrojů té nejvyšší kvality . Je to slib, který jsme Vám dali v průběhu posledních 80 let a slib budeme dodržovat i příštích 80 let.

Všechno to začalo v roce 1932 se zavedením prvního víceúčelového nářadí zakladatelem firmy AJ Dremelem . Poté, již s mnoha novými inovacemi vstoupil Dremel na trh v celé Evropě .

Dremel dodává nejvyšší  řadu výrobků pro spotřebitele v různých aplikačních oblastech nebo koníčků . V oborech jako je truhlář nebo rytec skla , nebo casemodders a oldtimer restaurátor , Dremel je vždy na jejich straně s chytrými a praktickými produkty a řešeními .

V průběhu let se řada mikronářadí Dremel rozšířila do celého systému nástrojů doplňků a příslušenství . Vyvinuli jsme multitools (se síťovým kabelem i bezdrátové ) , ale i další nástroje, jako Dremel Glue Gun a více než 150 doplňků a příslušenství . Všechny tyto výrobky zajistí, že budete vždy schopni najít správnou položku pro vaše projekty a aplikace :

Dremel je známý pro své inovativní myšlenky ( technologie baterií Lithium - Ion , které se nacházejí v například novém Dremel Stylus ) a mají vždy vysoké standardy kvality, funkčnosti a ergonomie .

Doufáme, že si svou návštěvu na webu užijete a těšíme se na vás při další návštěvě v budoucnu znovu .